Menu
Your Cart

Şekillendiriciler

Goldwell Stylesign Creative Texture Roughman 4 - Yüksek Tutucu Mat Krem 50 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Goldwell Stok Kodu: SEK.MAT.GLW.75978
Goldwell Stylesign Creative Texture Roughman 4 - Yüksek Tutucu Mat Krem 50 Ml.ÖZELLİKLERMat şekiller oluştururken etkin kontrol sağlar.Kremsi yapısı kolay ve hızlı uygulama imkanı sağlar.Tüm gün süren kalıcı şekiller oluşturur.İnatçı ve kalın telli saçları bile kontrol altına alır.Saç yüzeyinde kalı..
210,00 TL
Brand: EveryGreen Stok Kodu: SEK.WAX.EVG.97147
EveryGreen Modeling Paste - Şekillendirme ve Modelleme Waxı 100 Ml.İçerik ve özellikleri:İçeriğinde bulunan organik susam ve kayısı yağı sayesinde saçları şekillendirirken aynı zamanda doğal bir görünüm sağlar, saçları besler ve yıpranmasını önler.Mısır özünden elde edilen özel bir bileşen sayesinde..
119,00 TL
Brand: EveryGreen Stok Kodu: SEK.WAX.EVG.97154
EveryGreen Water Wax - Su Bazlı Argan Yağlı Wax 100 Ml.İçerik ve özellikleri:İçeriğinde bulunan organik argan ve zeytinyağı sayesinde saçlarınızı şekillendirirken aynı zamanda bakım yapar, nem verir ve besler.Mısır özünden elde edilen özel bir bileşen sayesinde saçların uzun süreli şekil almasını sa..
119,00 TL
Loreal Tecni Art Web Desing Sculpting Paste - Şekillendirici Macun 150 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Loreal Stok Kodu: SEK.WAX.LOR.65366
Loreal Tecni Art Web Desing Sculpting Paste - Şekillendirici Macun 150 Ml.Lifli yapısı sayesinde saça doku kazandırarak, şekil verir. Loreal Tecni Art Web Sculpting Paste Şekillendirici Macun YararlarıGüçlü tutuş gücüne sahiptir. Oluşturulan şekli muhafaza eder.Sıra dışı, dağınık, özgür şe..
155,00 TL
Brand: Purple Stok Kodu: SEK.WAX.PRP.08502
Purple Professinal Matte Paste - Mat Wax100 Ml.Kullanımı ve özellikleri :Naturel şekillendirmeler için idealdir.Her saç tipine uygundur.Kuru saça elle uygulanır.Saçı kendi parlaklığında şekillendirir.Su ile saçtan rahatça arınır.Uyarılar :Gözle teması önleyiniz.Temas halinde bol su ile durulayınız.B..
0,00 TL
Brand: Purple Stok Kodu: SEK.WAX.PRP.02184
Purple Professinal Shining Gel - Parlak Wax100 Ml.Kullanımı ve özellikleri :Her saç tipine uygundur.Islak yada kuru saça elle uygulanır.Saça ekstra parlaklık vererek istenilen şekli sabitler.Fönden önce az miktarda saça uygulandığında fönün kalıcılık süresini arttırır.Su ile saçtan rahatça arınır.Uy..
0,00 TL
Loreal Tecni Art Fix Max - Sabitleyici ve Doku Veren Jöle 200 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Loreal Stok Kodu: SEK.KRM.LOR.65519
Loreal Tecni Art Fix Max - Sabitleyici ve Doku Veren Jöle 200 Ml.ÖZELLİKLERSaçları ağırlaştırmadan ve yağlandırmadan şekil vermek, sabitlemek, kabartmak içindir. Saç telini ağırlaştırmadan ya da yağlandırmadan gün boyu tutuculuk içindir. Yeni fomülün artıları:daha uzun süreli kalıcılıkdaha hızlı kur..
155,00 TL
Schwarzkopf Osis+ Bouncy Curls Güçlü Tutucu Yağ Bazlı Bukle Belirginleştirici Jel 200 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Schwarzkopf Professional Stok Kodu: SEK.PRL.SCH.14748
ÖZELLİKLER Güçlü tutuculuğa sahiptir. İnce telli bukleler için güçlü kontrol sağlar. Dokunulası yumuşak sonuçlar yaratır. Hafif kıvamı ile yapışkan bir yapıya sahip değildir ve saçı ağırlaştırmaz. Fön ve maşa işleminde ısıya karşı saçı korur.   KULLANIM Az miktarda ürü..
200,00 TL
Schwarzkopf Osis+ G.Force Güçlü Tutucu Şekillendirici Jöle 150 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Schwarzkopf Professional Stok Kodu: SEK.PRL.SCH.41153
ÖZELLİKLER Süper kalıcı bir görünüm. Şekil reçinesi, nem tutucular ve nemlendirici Gliserin nemli ortamda bile üstün şekil kontrolü sağlar. Süper güçlü doku kontrolü. Son derece kalıcı belirginleştirme ve tutuculuk. Üstün parlaklık. Yıkama kolaylığı.   KULLANIM ŞEKLİ ..
160,00 TL
Schwarzkopf Osis+ Mess Up Mat Krem Wax 100 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Schwarzkopf Professional Stok Kodu: SEK.WAX.SCH.14601
Schwarzkopf Osis+ Mess Up Mat Krem Wax 100 Ml..ÖZELLİKLERSon derece dağınık ve mat sonlandırma imkanı.Pigmentler ve Carnuaba Wax sayesinde, inanılmaz mat wax seçenekler sunar.İnanılmaz ultra mat sonlandırma.Kuru doku etkisi.Hareketli ve dalgalı değişim.Uzun süreli, orta dereceli kontrol.KULLANIM ŞEK..
180,00 TL
Schwarzkopf Osis+ Session Ekstra Tutucu Sprey 500 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Schwarzkopf Professional Stok Kodu: SEK.SPR.SCH.39747
ÖZELLİKLER YARATICI SAÇ MODELLERİ İCİN HIZLI KURUYAN FORMÜL Formül, UV ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur.  Film (ince tabaka) oluşturucu recine, saçı dengelerken aynı zamanda neme karşı da korur. Özel formülasyonu ve reçine spreyi uygulamadan sonra saçı şekillendirme imkanı ve..
280,00 TL
Brand: Schwarzkopf Professional Stok Kodu: SEK.KOP.SCH.93821
Schwarzkopf Osis+ Session Label Kök Kaldırıcı Hacimlendirici Sprey Köpük 200 Ml.ÖZELLİKLERİnce dağılım yapısıyla saç dipleri gibi hacim için gerekli bölümlere kolayca uygulanır.Saç köklerini kaldırırarak saçları anında hacimlendirir.Saçın boylarını ve uçlarını da hacimlendirerek dolgunlaştırır.Tutuc..
0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)