Menu
Your Cart

Şekillendiriciler

Goldwell Stylesign Creative Texture Roughman 4 - Yüksek Tutucu Mat Krem 50 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Goldwell Stok Kodu: SEK.MAT.GLW.75978
Goldwell Stylesign Creative Texture Roughman 4 - Yüksek Tutucu Mat Krem 50 Ml.ÖZELLİKLERMat şekiller oluştururken etkin kontrol sağlar.Kremsi yapısı kolay ve hızlı uygulama imkanı sağlar.Tüm gün süren kalıcı şekiller oluşturur.İnatçı ve kalın telli saçları bile..
230,00 TL
Brand: Purple Stok Kodu: SEK.WAX.PRP.08502
Purple Professinal Matte Paste - Mat Wax100 Ml.Kullanımı ve özellikleri :Naturel şekillendirmeler için idealdir.Her saç tipine uygundur.Kuru saça elle uygulanır.Saçı kendi parlaklığında şekillendirir.Su ile saçtan rahatça arınır.Uyarılar :Gözle tem..
190,00 TL
Brand: Purple Stok Kodu: SEK.WAX.PRP.02184
Purple Professinal Shining Gel - Parlak Wax100 Ml.Kullanımı ve özellikleri :Her saç tipine uygundur.Islak yada kuru saça elle uygulanır.Saça ekstra parlaklık vererek istenilen şekli sabitler.Fönden önce az miktarda saça uygulandığında fönün kalıcı..
100,00 TL
Brand: Loreal Stok Kodu: SEK.KRM.LOR.65519
Loreal Tecni Art Fix Max - Sabitleyici ve Doku Veren Jöle 200 Ml.ÖZELLİKLERSaçları ağırlaştırmadan ve yağlandırmadan şekil vermek, sabitlemek, kabartmak içindir. Saç telini ağırlaştırmadan ya da yağlandırmadan gün boyu tutuculuk içindir. Yeni fomül&uum..
155,00 TL
Brand: Schwarzkopf Osis+ Stok Kodu: SEK.PRL.SCH.41153
ÖZELLİKLER Süper kalıcı bir görünüm. Şekil reçinesi, nem tutucular ve nemlendirici Gliserin nemli ortamda bile üstün şekil kontrolü sağlar. Süper güçlü doku kontrolü. Son derece kalıcı belirginleştirme ve tutu..
275,00 TL
Brand: Schwarzkopf Osis+ Stok Kodu: SEK.WAX.SCH.14601
Schwarzkopf Osis+ Mess Up Mat Krem Wax 100 Ml..ÖZELLİKLERSon derece dağınık ve mat sonlandırma imkanı.Pigmentler ve Carnuaba Wax sayesinde, inanılmaz mat wax seçenekler sunar.İnanılmaz ultra mat sonlandırma.Kuru doku etkisi.Hareketli ve dalgalı değişim.Uzun süreli, orta dereceli kon..
265,00 TL
Brand: Schwarzkopf Osis+ Stok Kodu: SEK.SPR.SCH.39747
ÖZELLİKLER YARATICI SAÇ MODELLERİ İCİN HIZLI KURUYAN FORMÜL Formül, UV ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur.  Film (ince tabaka) oluşturucu recine, saçı dengelerken aynı zamanda neme karşı da korur. Özel formülasyonu ve reçine sp..
350,00 TL
Brand: Schwarzkopf Professional Stok Kodu: SEK.KOP.SCH.93821
Schwarzkopf Osis+ Session Label Kök Kaldırıcı Hacimlendirici Sprey Köpük 200 Ml.ÖZELLİKLERİnce dağılım yapısıyla saç dipleri gibi hacim için gerekli bölümlere kolayca uygulanır.Saç köklerini kaldırırarak saçları anında hacimlendirir.Sa&c..
300,00 TL
Brand: Schwarzkopf Osis+ Stok Kodu: SEK.WAX.SCH.40453
Schwarzkopf Osis+ Thrill Lifli Doku Veren Gum Wax 100 Ml.ÖZELLİKLEREsnek şekil kontrolu için.Mega lifli elastic gum, esnek doku seçenekleri sunar.Mega elastik lifler.Güçlü doku kontrolü.Işıltı ve ayırma.Esnek ve şekillenebilir. KULLANIM ŞEKLİElinize bir ..
265,00 TL
Brand: Schwarzkopf Osis+ Stok Kodu: SEK.PRL.SCH.41245
ÖZELLİKLER Hacim Kremi Pürüzsüz, hacim veren güçlü formül. Gliserin ve pantenol saçı nemlendirir, sağlık katar ve pürüzsüzleştirir. Hafif film (ince tabaka) oluşturucular, orta dereceli şekil kontrolü sağlar. P&uum..
325,00 TL
Brand: Schwarzkopf Osis+ Stok Kodu: SEK.KOP.SCH.19865
Schwarzkopf Silhouette Orta Tutucu Şekillendirici Köpük 500 Ml.ÖZELLİKLERKolay dağılım.Fön ile kurutma ve sabitleme için idealdir.Doğal hareket sağlar.Uzun süreli tutuculuğa sahip mikro-film oluşturucuları. Esneklik, hacim ve parlaklık kazandırır. KULLANIMKu..
390,00 TL
Brand: Schwarzkopf Osis+ Stok Kodu: SEK.SPR.SCH.19605
Schwarzkopf Silhouette Orta Tutucu Şekillendirici Sprey 500 Ml.ÖZELLİKLEREsnek tutuculuk ve mükemmel doğal parlaklık sağlar.Fırçalandığında kolayca çıkar.Esnek tutuculuk.Mikro incelikte film tabakası oluşturucular.Kalıntı bırakmaz.Hacim ve doğal parlaklık.Eşit dağılım. K..
280,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)