Menu
Your Cart

Wax Şekillendiriciler

Brand: EveryGreen Stok Kodu: SEK.WAX.EVG.97147
EveryGreen Modeling Paste - Şekillendirme ve Modelleme Waxı 100 Ml.İçerik ve özellikleri:İçeriğinde bulunan organik susam ve kayısı yağı sayesinde saçları şekillendirirken aynı zamanda doğal bir görünüm sağlar, saçları besler ve yıpranmasını önler.Mısır özünden elde edilen özel bir bileşen sayesinde..
119,00 TL
Brand: EveryGreen Stok Kodu: SEK.WAX.EVG.97154
EveryGreen Water Wax - Su Bazlı Argan Yağlı Wax 100 Ml.İçerik ve özellikleri:İçeriğinde bulunan organik argan ve zeytinyağı sayesinde saçlarınızı şekillendirirken aynı zamanda bakım yapar, nem verir ve besler.Mısır özünden elde edilen özel bir bileşen sayesinde saçların uzun süreli şekil almasını sa..
119,00 TL
Loreal Tecni Art Web Desing Sculpting Paste - Şekillendirici Macun 150 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Loreal Stok Kodu: SEK.WAX.LOR.65366
Loreal Tecni Art Web Desing Sculpting Paste - Şekillendirici Macun 150 Ml.Lifli yapısı sayesinde saça doku kazandırarak, şekil verir. Loreal Tecni Art Web Sculpting Paste Şekillendirici Macun YararlarıGüçlü tutuş gücüne sahiptir. Oluşturulan şekli muhafaza eder.Sıra dışı, dağınık, özgür şe..
155,00 TL
Brand: Purple Stok Kodu: SEK.WAX.PRP.08502
Purple Professinal Matte Paste - Mat Wax100 Ml.Kullanımı ve özellikleri :Naturel şekillendirmeler için idealdir.Her saç tipine uygundur.Kuru saça elle uygulanır.Saçı kendi parlaklığında şekillendirir.Su ile saçtan rahatça arınır.Uyarılar :Gözle teması önleyiniz.Temas halinde bol su ile durulayınız.B..
0,00 TL
Brand: Purple Stok Kodu: SEK.WAX.PRP.02184
Purple Professinal Shining Gel - Parlak Wax100 Ml.Kullanımı ve özellikleri :Her saç tipine uygundur.Islak yada kuru saça elle uygulanır.Saça ekstra parlaklık vererek istenilen şekli sabitler.Fönden önce az miktarda saça uygulandığında fönün kalıcılık süresini arttırır.Su ile saçtan rahatça arınır.Uy..
0,00 TL
Schwarzkopf Osis+ Mess Up Mat Krem Wax 100 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Schwarzkopf Professional Stok Kodu: SEK.WAX.SCH.14601
Schwarzkopf Osis+ Mess Up Mat Krem Wax 100 Ml..ÖZELLİKLERSon derece dağınık ve mat sonlandırma imkanı.Pigmentler ve Carnuaba Wax sayesinde, inanılmaz mat wax seçenekler sunar.İnanılmaz ultra mat sonlandırma.Kuru doku etkisi.Hareketli ve dalgalı değişim.Uzun süreli, orta dereceli kontrol.KULLANIM ŞEK..
180,00 TL
Schwarzkopf Osis+ Thrill Lifli Doku Veren Gum Wax 100 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Schwarzkopf Professional Stok Kodu: SEK.WAX.SCH.40453
Schwarzkopf Osis+ Thrill Lifli Doku Veren Gum Wax 100 Ml.ÖZELLİKLEREsnek şekil kontrolu için.Mega lifli elastic gum, esnek doku seçenekleri sunar.Mega elastik lifler.Güçlü doku kontrolü.Işıltı ve ayırma.Esnek ve şekillenebilir. KULLANIM ŞEKLİElinize bir miktar ürün alın ve kuru saça uygulayın.İ..
200,00 TL
Brand: Wella Stok Kodu: SEK.WAX.WEL.86284
ÖZELLİKLER Dokulandırır ve kolay şekillendirme sağlar. Kuru ve mat sonuçlar oluşturur. Saç yüzeyinde kalıntı bırakmaz. Yıkamayla kolayca saçtan arınır.   TUTUCULUK 2   KULLANIM Küçük bir miktarı parmak uçlarınıza yayın ve kuru saça uygulayarak şekillendirin...
80,00 TL
Brand: Wella Stok Kodu: SEK.WAX.WEL.86161
ÖZELLİKLER Düzenli ya da dağınık saç şekilleri oluşturabilirsiniz. Elastik bir yapıya sahiptir. Parlaklık ve UV koruması sağlar. Tutuculuk: 4/2 Esnek   KULLANIM Bol miktarda ürünü avucunuzda ısıtın ve parmaklarınızla uygulayın. Dilediğiniz gibi şekillendirin...
80,00 TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)