Menu
Your Cart

Wax Şekillendiriciler

Schwarzkopf Osis+ Mighty Matte Çok Güçlü Tutucu Mat Wax 85 Ml.
Yenİ Ürün ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Schwarzkopf Osis+ Stok Kodu: SEK.WAX.SCH.69800
Schwarzkopf Osis+ Mighty Matte Çok Güçlü Tutucu Mat Wax 85 Ml.ÖZELLİKLERÜst düzey kontrol sağlar.Çok güçlü mat görünüm kazandırır.Güçlü dokulandırma ve bölümlendirme kabiliyeti sunar.Uzun sü..
200,00 TL
Brand: EveryGreen Stok Kodu: SEK.WAX.EVG.97147
EveryGreen Modeling Paste - Şekillendirme ve Modelleme Waxı 100 Ml.İçerik ve özellikleri:İçeriğinde bulunan organik susam ve kayısı yağı sayesinde saçları şekillendirirken aynı zamanda doğal bir görünüm sağlar, saçları besler ve yıpranmasını önler.Mısır özünden elde edilen özel bir bileşen sayesinde..
119,00 TL
Brand: EveryGreen Stok Kodu: SEK.WAX.EVG.97154
EveryGreen Water Wax - Su Bazlı Argan Yağlı Wax 100 Ml.İçerik ve özellikleri:İçeriğinde bulunan organik argan ve zeytinyağı sayesinde saçlarınızı şekillendirirken aynı zamanda bakım yapar, nem verir ve besler.Mısır özünden elde edilen özel bir bileşen sayesinde saçların uzun süreli şekil almasını sa..
119,00 TL
Loreal Tecni Art Web Desing Sculpting Paste - Şekillendirici Macun 150 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Loreal Stok Kodu: SEK.WAX.LOR.65366
Loreal Tecni Art Web Desing Sculpting Paste - Şekillendirici Macun 150 Ml.Lifli yapısı sayesinde saça doku kazandırarak, şekil verir. Loreal Tecni Art Web Sculpting Paste Şekillendirici Macun YararlarıGüçlü tutuş gücüne sahiptir. Oluşturulan şekli muhafaza eder.Sıra dışı, dağınık, özgür şe..
155,00 TL
Brand: Purple Stok Kodu: SEK.WAX.PRP.08502
Purple Professinal Matte Paste - Mat Wax100 Ml.Kullanımı ve özellikleri :Naturel şekillendirmeler için idealdir.Her saç tipine uygundur.Kuru saça elle uygulanır.Saçı kendi parlaklığında şekillendirir.Su ile saçtan rahatça arınır.Uyarılar :Gözle teması önleyiniz.Temas halinde bol su ile durulayınız.B..
0,00 TL
Brand: Purple Stok Kodu: SEK.WAX.PRP.02184
Purple Professinal Shining Gel - Parlak Wax100 Ml.Kullanımı ve özellikleri :Her saç tipine uygundur.Islak yada kuru saça elle uygulanır.Saça ekstra parlaklık vererek istenilen şekli sabitler.Fönden önce az miktarda saça uygulandığında fönün kalıcılık süresini arttırır.Su ile saçtan rahatça arınır.Uy..
0,00 TL
Loreal Homme - Erkeklere Özel Matlaştırıcı Krem Wax 80 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Loreal Stok Kodu: SEK.WAX.LOR.42784
Loreal Homme - Erkeklere Özel Matlaştırıcı Krem Wax 80 Ml.ÖZELLİKLERSaç modelinizi mat görünüm ile şekillendirin.Doğal ve mat sonuç için idealdir.SAÇ TİPİKısa ve orta uzunlukta normal ve kalın telli saçlarTUTUCULUK4KULLANIMNemli veya kuru saça uygulayınız ve sokakların saç modasını yaratınız.Fönden ..
155,00 TL
Schwarzkopf 3DMEN Erkeklere Özel Güçlü Tutucu Mat Kil Wax 100 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Schwarzkopf Professional Stok Kodu: SEK.WAX.SCH.65040
Schwarzkopf 3DMEN Erkeklere Özel Güçlü Tutucu Mat Kil Wax 100 Ml.ÖZELLİKLERGüçlü tutuculuk sağlar.Dağınık görünüm için dokulandırır.Mat sonuçlar yaratır. KULLANIMBir miktar ürünü avucunuzda ısıtın.Kuru saça uygulayın.Dilediğiniz gibi şekillendirin...
195,00 TL
Schwarzkopf 3DMEN Erkeklere Özel Molding Wax Şekillendirici Wax 100 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Schwarzkopf Professional Stok Kodu: SEK.WAX.SCH.63770
Schwarzkopf 3DMEN Molding Wax Erkeklere Özel Şekillendirici Wax 100 Ml.ÖZELLİKLERDuruma göre, saç stilini değiştirme imkanı, çok boyutlu şekillendirme.Maksimum yeniden şekillendirme fırsatı sunan krem wax ile yer çekimine karşı gelin. KULLANIMDoğal parlaklıkta sonlandırma.Kuru saça uygulayın ve..
195,00 TL
Schwarzkopf Osis+ Mess Up Mat Krem Wax 100 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Schwarzkopf Professional Stok Kodu: SEK.WAX.SCH.14601
Schwarzkopf Osis+ Mess Up Mat Krem Wax 100 Ml..ÖZELLİKLERSon derece dağınık ve mat sonlandırma imkanı.Pigmentler ve Carnuaba Wax sayesinde, inanılmaz mat wax seçenekler sunar.İnanılmaz ultra mat sonlandırma.Kuru doku etkisi.Hareketli ve dalgalı değişim.Uzun süreli, orta dereceli kontrol.KULLANIM ŞEK..
180,00 TL
Schwarzkopf Osis+ Thrill Lifli Doku Veren Gum Wax 100 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Schwarzkopf Professional Stok Kodu: SEK.WAX.SCH.40453
Schwarzkopf Osis+ Thrill Lifli Doku Veren Gum Wax 100 Ml.ÖZELLİKLEREsnek şekil kontrolu için.Mega lifli elastic gum, esnek doku seçenekleri sunar.Mega elastik lifler.Güçlü doku kontrolü.Işıltı ve ayırma.Esnek ve şekillenebilir. KULLANIM ŞEKLİElinize bir miktar ürün alın ve kuru saça uygulayın.İ..
200,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)