Menu
Your Cart

Köpük Şekillendiriciler

Brand: Schwarzkopf Professional Stok Kodu: SEK.KOP.SCH.93821
Schwarzkopf Osis+ Session Label Kök Kaldırıcı Hacimlendirici Sprey Köpük 200 Ml.ÖZELLİKLERİnce dağılım yapısıyla saç dipleri gibi hacim için gerekli bölümlere kolayca uygulanır.Saç köklerini kaldırırarak saçları anında hacimlendirir.Saçın boylarını ve uçlarını da hacimlendirerek dolgunlaştırır.Tutuc..
0,00 TL
Schwarzkopf Silhouette Orta Tutucu Şekillendirici Köpük 500 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Schwarzkopf Professional Stok Kodu: SEK.KOP.SCH.19865
Schwarzkopf Silhouette Orta Tutucu Şekillendirici Köpük 500 Ml.ÖZELLİKLERKolay dağılım.Fön ile kurutma ve sabitleme için idealdir.Doğal hareket sağlar.Uzun süreli tutuculuğa sahip mikro-film oluşturucuları. Esneklik, hacim ve parlaklık kazandırır. KULLANIMKullanmadan önce kutuyu iyice çalk..
244,00 TL
Brand: Schwarzkopf Professional Stok Kodu: SEK.KOP.SCH.28816
Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Şekillendirici Köpük 200 Ml.ÖZELLİKLER Saça bakım yaparak ve saçı koruyarak doğal parlaklık kazandırır.Mükemmel tutuculuk.Mikro incelikte film tabakası oluşturucular.Uzun süre kalıcı stil.Kolay dağılım. KULLANIMKullanmadan önce kutuyu çalkalayın.Nemli sa..
110,00 TL
Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Şekillendirici Köpük 500 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Schwarzkopf Professional Stok Kodu: SEK.KOP.SCH.92510
Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Şekillendirici Köpük 500 Ml.ÖZELLİKLER Saça bakım yaparak ve saçı koruyarak doğal parlaklık kazandırır.Mükemmel tutuculuk.Mikro incelikte film tabakası oluşturucular.Uzun süre kalıcı stil.Kolay dağılım. KULLANIMKullanmadan önce kutuyu çalkalayın.Nemli sa..
244,00 TL
Brand: Wella Stok Kodu: SEK.KOP.WEL.84853
Wella EIMI Shape Control - Güçlü Tutuşlu Şekillendirme Köpüğü 500 Ml.ÖzelliklerGüçlü tutuş özelliğiyle saçı şekillendirmenize yardımcı olur.Saça hacim ve doku katarak güçlü saç şekilleri oluşturur.Saç yüzeyinde kalıntı bırakmaz.Tüm saç tipleri için kullanılabilir.Günlük kullanıma uygundur.Tutuculuk ..
120,00 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)