Menu
Your Cart

Sprey Şekillendiriciler

Loreal Tecni Art Pure Ring Light - Parlak Görünümlü Saç Spreyi 150 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Loreal Stok Kodu: SEK.SPR.LOR.57712
Loreal Tecni Art Savage Panache - Hacimlendirici Pudralı Saç Spreyi 250 Ml.ÖZELLİKLERSaçınıza sıradışı bir hacim kazandırır.60'ların hacimli modellerine modern dağınık bir dokunuş ile çekici bir görünüm sağlar.Mikro parçacıklar içeren ü&cce..
155,00 TL
Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Şekillendirici Sprey 500 Ml.
Yenİ Ürün ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Schwarzkopf Stok Kodu: SEK.SPR.SCH.64016
Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Şekillendirici Sprey 500 Ml.ÖZELLİKLER Yapışkanlık hissi vermeden ve kalıntı bırakmadan parlaklık veren sonlandırıcı bir üründür.Fırçalamayla saçtan kolayca çıkar.Çok güçlü tutuculuk.Mikro ..
180,00 TL
Brand: EveryGreen Stok Kodu: SEK.SPR.EVG.98519
EveryGreen Shine Up Shinning Spray - Parlaklık Veren Şekillendirme Spreyi 200 Ml.İçerik ve özellikleri:İçeriğindeki organik macademia ve jojoba yağı saçı besler ve nem verir.Ultra hafif formülü sayesinde saçlara anında parlaklık ve ışıltı verir ağırlaştırmaz.Gaz içermez.Kullanım:Kullanım öncesi iyic..
119,00 TL
Schwarzkopf Osis+ Session Ekstra Tutucu Sprey 500 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Schwarzkopf Professional Stok Kodu: SEK.SPR.SCH.39747
ÖZELLİKLER YARATICI SAÇ MODELLERİ İCİN HIZLI KURUYAN FORMÜL Formül, UV ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur.  Film (ince tabaka) oluşturucu recine, saçı dengelerken aynı zamanda neme karşı da korur. Özel formülasyonu ve reçine spreyi uygulamadan sonra saçı şekillendirme imkanı ve..
280,00 TL
Schwarzkopf Osis+ Sparkler Parlaklık Spreyi 300 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Schwarzkopf Professional Stok Kodu: SEK.SPR.SCH.39679
ÖZELLİKLER Anında parlaklık Hafif silikon yağı pürüzsüzlük kazandırırken yüksek oranda ışıltı verir. Saçtaki düğümleri çözmeye yardımcı olur. Anında hafif sonlandırma. Hafif şekillendirme. Saça ağırlık vermeyen formül.   KULLANIM ŞEKLİ Kuru saça yaklaşık 30cm mesaf..
210,00 TL
Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Şekillendirici Gazsız Sprey 1000 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Schwarzkopf Professional Stok Kodu: SEK.SPR.SCH.20144
Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Şekillendirici Gazsız Sprey 1000 Ml.ÖZELLİKLER Yapışkanlık hissi vermeden ve kalıntı bırakmadan parlaklık veren sonlandırıcı bir üründür.Fırçalamayla saçtan kolayca çıkar.Çok güçlü tutuculuk sağlar.Mikro incelikte film tabakası oluşturucular içerir.Mükemmel s..
270,00 TL
Brand: Schwarzkopf Professional Stok Kodu: SEK.SPR.SCH.20472
Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Şekillendirici Gazsız Sprey 200 Ml.ÖZELLİKLER Yapışkanlık hissi vermeden ve kalıntı bırakmadan parlaklık veren sonlandırıcı bir üründür.Fırçalamayla saçtan kolayca çıkar.Çok güçlü tutuculuk sağlar.Mikro incelikte film tabakası oluşturucular içerir.Mükemmel st..
120,00 TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)