Menu
Your Cart

Kerastase

Kerastase Chronologiste Bain Regenerant Shampoo - Tüm Saçlar İçin Canlandırıcı Etkili Şampuan 250 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Kerastase Stok Kodu: SCB.SMP.KER.28268
Kerastase Chronologiste Bain Regenerant Shampoo - Tüm Saçlar İçin Canlandırıcı Etkili Şampuan 250 Ml.Kerastase, Chronologiste serisi ile uyuyan saç derisini uyandırıyor. Saç köklerine etki eder, saçı canlandıran seri ayrıca saçı yeniden yapılandıran bakım sunuyor. İçeriğindeki vitaminler ile dış etk..
400,00 TL
Kerastase Chronologiste Masque Intense Regenerant - Tüm Saçlar İçin Yenileyici Bakım Maskesi 200 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Kerastase Stok Kodu: SCB.SBM.KER.28299
Kerastase Chronologiste Masque Intense Regenerant - Tüm Saçlar İçin Yenileyici Bakım Maskesi 200 Ml.Kerastase Chronologiste Masque Intense Regenerant Yenileyici Saç Maskesi, saç ve saç derisine yoğun bakım yapmak için geliştirilmiştir.Kerastase Chronologiste Masque Intense Regenerant Yenileyici..
720,00 TL
Kerastase Chronologiste Pre-Cleanse Regenerant - Tüm Saç Tipleri İçin Arındırıcı Ön Şampuan 200 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Kerastase Stok Kodu: SCB.SBK.KER.73999
Kerastase Chronologiste Pre-Cleanse Regenerant - Tüm Saç Tipleri İçin Arındırıcı Ön Şampuan 200 Ml.Kerastase Chronologiste Pre-Cleanse Regenerant Canlandırıcı Saç Bakımı, peeling formülüyle şampuan öncesi saçlara canlılık vermek için geliştirilmiştir.Kerastase Chronologiste Pre-Cleanse Regenerant&nb..
480,00 TL
Kerastase Chronologiste Thermique Regenerant - Tüm Saçlar İçin Durulanmayan Fön Öncesi Bakım Sütü 150 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Kerastase Stok Kodu: SCB.SBK.KER.74033
Kerastase Chronologiste Thermique Regenerant - Tüm Saçlar İçin Durulanmayan Fön Öncesi Bakım Sütü 150 Ml.Kerastase Chronologiste Thermique Regenerant - Tüm Saçlar İçin Durulanmayan Fön Öncesi Bakım Sütü ÖzellikleriSaç dokusunu pürüzsüzleştirir ve rafine eder.Saçı ve baş derisini gençleştirir.Pul tab..
480,00 TL
Kerastase Chronologsite Huile De Parfum - Tüm Saçlar İçin Parfümlü Güzellik Yağı 100 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Kerastase Stok Kodu: SCB.BYS.KER.28336
Kerastase Chronologsite Huile De Parfum - Tüm Saçlar İçin Parfümlü Güzellik Yağı 120 Ml.Kerastase Chronologsite Huile De Parfum Parfümlü Saç Yağı, saçların güzel kokması için özel olarak geliştirilmiştir.Kerastase Chronologsite Huile De Parfum Parfümlü Saç Yağı ÖzellikleriHafif ama etkiley..
660,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 67 (6 Sayfa)