Menu
Your Cart

Schwarzkopf Osis+

Schwarzkopf Osis+ Flex Wax Ultra Güçlü Krem Wax 85 Ml. Schwarzkopf Osis+ Flex Wax Ultra Güçlü Krem Wax 85 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Schwarzkopf Osis+ Stok Kodu: SEK.WAX.SCH.69640
Schwarzkopf Osis+ Flex Wax Ultra Güçlü Krem Wax 85 Ml.   ÖZELLİKLER Yeni ambalaj. Sınırsız şekil seçenekleri sunan yeniden şekillendirme özelliği. Wax, emoliyan ve emulgatorlerin özel karışımı ile mükemmel şekillendirme. Çok güçlü wax doku ve ayırma performansı. Kremsi, ağırlık yap..
270,00 TL
Schwarzkopf Osis+ Mighty Matte Çok Güçlü Tutucu Mat Wax 85 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Schwarzkopf Osis+ Stok Kodu: SEK.WAX.SCH.69800
Schwarzkopf Osis+ Mighty Matte Çok Güçlü Tutucu Mat Wax 85 Ml.ÖZELLİKLERÜst düzey kontrol sağlar.Çok güçlü mat görünüm kazandırır.Güçlü dokulandırma ve bölümlendirme kabiliyeti sunar.Uzun sü..
325,00 TL
Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Şekillendirici Gazsız Sprey 200 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Schwarzkopf Osis+ Stok Kodu: SEK.SPR.SCH.75368
Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Şekillendirici Gazsız Sprey 200 Ml.ÖZELLİKLER Yapışkanlık hissi vermeden ve kalıntı bırakmadan parlaklık veren sonlandırıcı bir üründür.Fırçalamayla saçtan kolayca çıkar.Çok güçlü tutuculuk..
200,00 TL
Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Şekillendirici Köpük 200 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Schwarzkopf Osis+ Stok Kodu: SEK.KOP.SCH.99816
Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Şekillendirici Köpük 200 Ml.ÖZELLİKLER Saça bakım yaparak ve saçı koruyarak doğal parlaklık kazandırır.Mükemmel tutuculuk.Mikro incelikte film tabakası oluşturucular.Uzun süre kalıcı stil.Kolay dağılım. KULLANI..
200,00 TL
Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Şekillendirici Sprey 500 Ml.
ÜCRETSİZ KARGO
Brand: Schwarzkopf Osis+ Stok Kodu: SEK.SPR.SCH.64016
Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Şekillendirici Sprey 500 Ml.ÖZELLİKLER Yapışkanlık hissi vermeden ve kalıntı bırakmadan parlaklık veren sonlandırıcı bir üründür.Fırçalamayla saçtan kolayca çıkar.Çok güçlü tutuculuk.Mikro ..
280,00 TL
Brand: Schwarzkopf Osis+ Stok Kodu: SEK.PRL.SCH.41153
ÖZELLİKLER Süper kalıcı bir görünüm. Şekil reçinesi, nem tutucular ve nemlendirici Gliserin nemli ortamda bile üstün şekil kontrolü sağlar. Süper güçlü doku kontrolü. Son derece kalıcı belirginleştirme ve tutu..
275,00 TL
Brand: Schwarzkopf Osis+ Stok Kodu: SEK.WAX.SCH.14601
Schwarzkopf Osis+ Mess Up Mat Krem Wax 100 Ml..ÖZELLİKLERSon derece dağınık ve mat sonlandırma imkanı.Pigmentler ve Carnuaba Wax sayesinde, inanılmaz mat wax seçenekler sunar.İnanılmaz ultra mat sonlandırma.Kuru doku etkisi.Hareketli ve dalgalı değişim.Uzun süreli, orta dereceli kon..
265,00 TL
Brand: Schwarzkopf Osis+ Stok Kodu: SEK.SPR.SCH.39747
ÖZELLİKLER YARATICI SAÇ MODELLERİ İCİN HIZLI KURUYAN FORMÜL Formül, UV ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur.  Film (ince tabaka) oluşturucu recine, saçı dengelerken aynı zamanda neme karşı da korur. Özel formülasyonu ve reçine sp..
350,00 TL
Brand: Schwarzkopf Osis+ Stok Kodu: SEK.WAX.SCH.40453
Schwarzkopf Osis+ Thrill Lifli Doku Veren Gum Wax 100 Ml.ÖZELLİKLEREsnek şekil kontrolu için.Mega lifli elastic gum, esnek doku seçenekleri sunar.Mega elastik lifler.Güçlü doku kontrolü.Işıltı ve ayırma.Esnek ve şekillenebilir. KULLANIM ŞEKLİElinize bir ..
265,00 TL
Brand: Schwarzkopf Osis+ Stok Kodu: SEK.PRL.SCH.41245
ÖZELLİKLER Hacim Kremi Pürüzsüz, hacim veren güçlü formül. Gliserin ve pantenol saçı nemlendirir, sağlık katar ve pürüzsüzleştirir. Hafif film (ince tabaka) oluşturucular, orta dereceli şekil kontrolü sağlar. P&uum..
325,00 TL
Brand: Schwarzkopf Osis+ Stok Kodu: SEK.KOP.SCH.19865
Schwarzkopf Silhouette Orta Tutucu Şekillendirici Köpük 500 Ml.ÖZELLİKLERKolay dağılım.Fön ile kurutma ve sabitleme için idealdir.Doğal hareket sağlar.Uzun süreli tutuculuğa sahip mikro-film oluşturucuları. Esneklik, hacim ve parlaklık kazandırır. KULLANIMKu..
390,00 TL
Brand: Schwarzkopf Osis+ Stok Kodu: SEK.SPR.SCH.19605
Schwarzkopf Silhouette Orta Tutucu Şekillendirici Sprey 500 Ml.ÖZELLİKLEREsnek tutuculuk ve mükemmel doğal parlaklık sağlar.Fırçalandığında kolayca çıkar.Esnek tutuculuk.Mikro incelikte film tabakası oluşturucular.Kalıntı bırakmaz.Hacim ve doğal parlaklık.Eşit dağılım. K..
280,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)